Fairy-Tern Chalets Cerf Island, Серф, Сейшели
Апартамент, Серф, Сейшели

Fairy-Tern Chalets Cerf Island

Семейният комплекс Fairy-Tern Chalets Cerf Island се намира на остров Черф и предлага тропическа градина с барбекю.

9,1Превъзходен · 35 отзиваСерф, Сейшели700 m от центъра на Серф
  • Побира до 4 души
  • Безплатен WiFi
01 / 08
Fairy-Tern Chalets Cerf Island, Серф, Сейшели – снимка 3

Добре дошли

Fairy-Tern Chalets Cerf Island

Семейният комплекс Fairy-Tern Chalets Cerf Island се намира на остров Черф и предлага тропическа градина с барбекю. Предлага помещения за настаняване с възможност за самостоятелно готвене и пране, безплатен Wi-Fi и изглед към Индийския океан и градината.

Всички климатизирани студиа във Fairy-Tern са с обзаведен вътрешен двор или балкон и кът за сядане. Всяко от тях разполага с плоскоекранен телевизор и кухня с маса за хранене и фурна с котлони. Има и сешоар.

Fairy-Tern Chalets Cerf Island разполага с градина и съоръжения за барбекю. В околностите има възможности за пешеходен туризъм, гмуркане с шнорхел и каране на кану.

Летище Праслин Айлънд е на 41 километра.

  • Топ местоположение: Висока оценка от отседнали наскоро гости (9.1)
Настаняване
От 14:00 до 16:00
Напускане
От 05:00 до 10:00

Настаняване

Стаи и апартаменти

Fairy-Tern Chalets Cerf Island предлага 3 вида стаи, от които да избирате.

Студио с балкон в Fairy-Tern Chalets Cerf Island

Студио с балкон

  • 1 голямо двойно легло
  • За 2 души
  • 88 m²
  • Собствена баня

Opening to a furnished balcony with Indian Ocean and garden views, this air-conditioned studio comes with a seating area. It has a flat-screen TV and a kitchen with dining table and oven with hobs. A hairdryer and free WiFi are provided.

  • Кухня
  • Сейф
  • Биде
  • Tоалетна
  • Вана или душ
  • Хавлии
  • +26 още
Апартамент с изглед към морето в Fairy-Tern Chalets Cerf Island

Апартамент с изглед към морето

  • 1 двойно легло
  • За 2 души
  • 88 m²
  • Собствена баня

Opening to a furnished patio with Indian Ocean and garden views, this air-conditioned studio comes with a seating area. It has a flat-screen TV and a kitchen with dining table and oven with hobs. A hairdryer and free WiFi are provided.

  • Кухня
  • Сейф
  • Биде
  • Tоалетна
  • Вана или душ
  • Хавлии
  • +26 още
Вила с 2 спални в Fairy-Tern Chalets Cerf Island

Вила с 2 спални

  • 1 екстра голямо двойно легло, 2 единични легла
  • За 4 души
  • Собствена баня

This air-conditioned villa is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the fully equipped kitchen. The villa also has a barbecue. Featuring a balcony with garden views, this villa also offers a coffee machine and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds.

  • Кухня
  • Сейф
  • Tоалетна
  • Вана или душ
  • Хавлии
  • Спално бельо
  • +19 още

Удобства

Всичко необходимо

Внимателно подбрани удобства за комфортен и безгрижен престой.

  • Безплатен WiFi
  • На първа линия
  • Стаи за непушачи

Всички удобства

Паркинг

Не е възможно паркиране.

Интернет

WiFi интернет е наличен в хотелските стаи и е без заплащане.

Кухня

  • Детско столче за хранене
  • Маса за хранене
  • Кафе машина
  • Тостер
  • Котлон
  • Фурна
  • Кухненски принадлежности
  • Електрическа кана
  • Кухня
  • Хладилник

Спалня

  • Спално бельо
  • Гардероб или дрешник

Баня

  • Тоалетна хартия
  • Хавлии
  • Вана или душ
  • Собствена баня
  • Tоалетна
  • Сешоар
  • Душ

Дневна

  • Трапезария

Медия и технологии

  • Телевизор с плосък екран
  • Телевизор

Удобства в стаите

  • Закачалка за дрехи
  • Вентилатор

Двор/градина

  • Зона за пикник
  • Градинска мебел
  • На първа линия
  • Зона за хранене на открито
  • Барбекю
  • Барбекю
  • Балкон
  • Тераса
  • Градина

Дейности

  • Плаж
  • Гмуркане с шнорхел
  • Гмуркане(Допълнителна такса Извън мястото за настаняване)
  • Пешеходен туризъм
  • Kану-каяк
  • Риболов(Допълнителна такса Извън мястото за настаняване)
  • Голф игрище (до 3 км)(Допълнителна такса)

Открити пространства и изглед

  • Изглед към градина

Транспорт

  • Превоз(Допълнителна такса)
  • Коли под наем

Рецепция

  • Фактура при заявка

Почистване

  • Ежедневно почистване

Разни

  • Климатик
  • Стаи за непушачи

Безопасност и сигурност

  • Пожарогасители
  • Аларма за дим
  • Сейф

Вашата почивка ви очаква

Чувствайте се като у дома си

Отпуснете се в уют и открийте красотата на Серф.

Проверете наличността

Местоположение

Как да ни намерите

Двойките харесват местоположението – те му дават оценка от 10.0 за пътуване за двама.

Адрес

Cerf Island, Seychelles, Indian Ocean, Cerf Island, Сейшели

Разстояние

0,7 км от Серф

Настаняване от 14:00 до 16:00

Напускане от 05:00 до 10:00

Наблизо

Какво има наоколо

  • Национални ботанически градини на Сейшелите5,2 km
  • Seychelles National Museum5,3 km
  • Часовникова кула Виктория5,5 km
  • Domaine de Val des Pres - Craft Village16 km

Ресторанти и кафенета

  • Кафене/барHavana4,5 km
  • РесторантY Loveit4,5 km
  • РесторантBoardwalk Bar And Grill4,5 km

Заобикаляща природа

  • ВръхMorne Seychellois9,7 km

Плажове в квартала

  • Плаж Такамака50 m
  • Плаж Anse Mare Jupe1,4 km
  • Плаж Анс Симетие1,6 km
  • Плаж Anse la Fontaine5,6 km
  • Плаж Île Cachée7,6 km

Най-близки летища

  • Международно летище Сейшели9,7 km
  • Летище Праслен Айлънд40 km

Най-кратки ориентировъчни разстояния пеша или с автомобил. Реалните разстояния може да се различават.

Полезно да знаете

Правила на мястото

Fairy-Tern Chalets Cerf Island: правила и практическа информация за вашия престой.

Настаняване

От 14:00 до 16:00

Ще трябва да информирате мястото за настаняване предварително кога пристигате

Напускане

От 5:00 до 10:00

Деца и легла

Политики за деца

Допускат се деца на всякаква възраст.

Деца на 18 години и по‑големи ще се таксуват като възрастни в това място за настаняване.

Политики за бебешки креватчета и допълнителни легла

0 - 2 години

Бебешко креватче при заявка: Безплатно

3+ години

Допълнително легло при заявка: € 30 за човек, на нощувка

Цените за креватчета и допълнителни легла не са включени в общата цена и трябва да се платят отделно по време на престоя.

Всички креватчета и допълнителни легла зависят от наличността.

Без ограничения за възраст

Няма изискване за възраст за настаняване

Политика за пушене

Пушенето е забранено.

Домашни любимци

Домашни любимци са забранени.

Приемани начини на плащане
  • Visa
  • Mastercard
  • Пари в брой
Говорими езици

английски и френски

Допълнителна информация

  • Моля, уведомете предварително Fairy-Tern Chalets Cerf Island за очаквания час на пристигането ви.

ЧЗВ

Често задавани въпроси

Всичко, което бихте искали да знаете за престоя в Fairy-Tern Chalets Cerf Island.

Каква закуска предлага Fairy-Tern Chalets Cerf Island?+

Не е посочена информация за закуската на Fairy-Tern Chalets Cerf Island. Моля, уточнете директно с мястото за настаняване.

Какви видове стаи предлага Fairy-Tern Chalets Cerf Island?+

Fairy-Tern Chalets Cerf Island предлага следните видове стаи: Студио с балкон; Апартамент с изглед към морето; Вила с 2 спални.

Колко гости може да приеме Fairy-Tern Chalets Cerf Island?+

Най-големият вид стая на Fairy-Tern Chalets Cerf Island побира до 4 гости.

Какви са часовете за настаняване и напускане на Fairy-Tern Chalets Cerf Island?+

Настаняване: От 14:00 до 16:00. Напускане: От 05:00 до 10:00.

Разполага ли Fairy-Tern Chalets Cerf Island с паркинг?+

Не е възможно паркиране.

Предлага ли Fairy-Tern Chalets Cerf Island Wi-Fi?+

WiFi интернет е наличен в хотелските стаи и е без заплащане.

Допуска ли Fairy-Tern Chalets Cerf Island домашни любимци?+

Домашни любимци са забранени.

Колко струва престоят в Fairy-Tern Chalets Cerf Island?+

Цените на Fairy-Tern Chalets Cerf Island зависят от датите и избраната стая. Актуалните цени ще намерите в обявата по-горе.

Има ли Fairy-Tern Chalets Cerf Island собствен ресторант?+

Fairy-Tern Chalets Cerf Island не посочва собствен ресторант. В района на Серф може да намерите места за хранене наблизо.

Какви удобства предлага Fairy-Tern Chalets Cerf Island?+

Fairy-Tern Chalets Cerf Island предлага: барбекю, тераса, градина и изглед към градина.

На какво разстояние е Fairy-Tern Chalets Cerf Island от центъра на Серф?+

Fairy-Tern Chalets Cerf Island се намира на 0,7 км от Серф.

Какви езици говори персоналът на Fairy-Tern Chalets Cerf Island?+

Персоналът на Fairy-Tern Chalets Cerf Island говори: английски и френски.

Въпроси от гости

Въпроси от пътуващи

Истински въпроси от гости с отговори от Fairy-Tern Chalets Cerf Island.

Въпрос: When is the best time to visit your property for the perfect beach holiday?

Отговор: Generally all year round is good, although it can be a little windy during the SE monsoon which runs from May to September

Отговорено на 20 май 2020 г.

Въпрос: How often the ferry runs from Cerf island to Eden Island and back daily? When is the last ferry from Eden to Cerf island? Amy

Отговор: To Cerf: 07H45; 10H15; 14H30; 16H30 To Eden: 07H30; 09H15; 13H00; 15H30

Отговорено на 20 май 2020 г.

Въпрос: What time is the last ferry from Eden island to Cerf island in the evenings?

Отговор: Usually 16H30. Upon request 17H30

Отговорено на 20 май 2020 г.

Отзиви от гости

Какво казват нашите гости

9,1

Въз основа на 35 отзива от гости

Персонал
9,4 от 10
Удобства
9,3 от 10
Чистота
9,9 от 10
Комфорт
9,7 от 10
Съотношение цена/качество
8,7 от 10
Разположение
9,1 от 10
Безплатен WiFi
9,5 от 10

“Want to come back, had a great time, thank you! - We stayed in the studio on the 2nd floor. Much bigger than expected (photos on booking.com were accurate). Very tidy, huge balcony and living room/bedroom area. Kitchen had everything, even a welcome pack for breakfast/snack and juice on arrival. Comes in handy as nearest shop is a boat ride away. Wendy and her husband are wonderful hosts, very quick to respond to any queries, which made planning our stay so easy; we enjoyed all the island details, coconuts and the botanical excursion, thank you again! Snorkeling was great-despite slightly poor visibility-saw turtles, rays and shark, easy to swim out to the right and to the left from the beach and just look for interesting fish, moray ells etc. There is also a kayak available and some other floating things.”

J
JuliaНамибия
Семейство · май 2026 г.

“Home away from Home - Home away from Home!!! Thank you Wendy and Kevin it was an absolutely fantastic stay in Paradise! Can’t wait to be back!!!”

A
AНамибия
Самостоятелно пътуващ · ноември 2025 г.

“A real paradise! Private villa on the beach”

L
LuciniИталия
Семейство · юли 2024 г.

“BEST ACCOMMODATION IN THE SEYCHELLES!”

R
RianaНамибия
Двойка · април 2024 г.

“Literally everything was perfect. The beachfront apartment is spacious and very comfortable. This made it for us with a 1.5y toddler very easy and everybody was very helpful. You really feel like that you are away from every problem in the world on Cerf island. A special thanks to both Wendy and Kevin and the l'habitation team for all their wonderful support.”

N
NicoГермания
Самостоятелно пътуващ · август 2026 г.

“Perfekt!”

A
AnjaГермания
Двойка · май 2026 г.

“Una esperienza eccezzionale”

M
MarcoИталия
Самостоятелно пътуващ · април 2026 г.

“Fantastic place to stay with outstanding hosts”

B
BarryСъединени щати
Двойка · януари 2026 г.

Вашето пътешествие започва тук

Започнете своя престой

Усетете чара на Fairy-Tern Chalets Cerf Island. Осигурете си най-добрата цена и се насладете на незабравим престой.

Резервирайте сега

Гарантирано най-добра цена